הלקוחות שלנו

שיווק דיגיטלי משלב האסטרטגיה ועד המכירה

"ברוכים הבאים למשפחה הכי משוגעת באינטרנט,

איזה כיף שהצטרפתם"

זו כותרת המייל שאנחנו נשלח לכם ברגע שנתחיל לעבוד ביחד.
אנחנו לא רואים לקוחות, אנחנו רואים שותפים לדרך, אנחנו רואים משפחה.
הלקוחות שלנו יודעים שהם מצאו בני בית המחוייבים להצלחה שלהם.

אנחנו לא מסתפקים בלהביא לידים או מכירות, 
אנחנו צומחים איתכם, מגדילים את העסק והרווחיות שלו ובו בזמן מאפשרים לכם להתפנות לעיסוקים שלכם.

כי כשטוב לכם, והעסק שלכם גדל, אנחנו גדלים יחד איתכם!

הצטרפו למשפחת הלקוחות שלנו:

בין לקוחותינו

קרמה פלוס
לוגו לוברמיקס
רונית רפאל

רגע, לא לגלול כל כך מהר! בואו נדבר

כמה חודשים איתנו וגם אתם מדגמנים הצלחה מול המצלמה

בפייסבוק, גוגל, טאבולה, אאוטבריין או מייספייס

אנחנו משיגים ללקוחות שלנו תוצאות מדהימות

וזה מה שיש להם להגיד על זה....

ההרגשה שיש מישהו שניגש לאתגר העסקי שעומד יחד איתנו עם שכפ"צ וקסדה ולא רק מנהל עבורנו קמפיינים היא ההבדל המשמעותי בעבודה עם אורטל דיגיטל!

כשהמספרים טובים חושבים תמיד איך ניתן לעשות יותר וכהשמספרים פחות טובים לא מרפים עד שפותרים את הנושא. זה נשמע מובן מאליו אבל לא בא לידי ביטוי בהרבה סוכנויות אחרות שעבדתי איתן (מהגדולות ביותר ועד הקטנות יותר). שיתוף הפעולה והעבודה יחד עזרו לנו לבסס את ערוץ האיקומרס והדיגיטל בפרט כדומיננטי ומשפיע ביותר בארגון.
המטרה הייתה להשריש את היסודות של פעילות האיקומרס בארגון כדי לקצור את הפירות בתקופה שלאחר מכן

וללא ספק עמדנו במשימה.

לכל מי שמתלבט האם לעבוד מול אורטל דיגיטל…הייתי אומר שברגע שהוא יצר קשר עם אורטל, נגמר שלב ההתלבטות ועכשיו צריך להתחיל לעבוד!

  • אליעד אלקבץ, מנהל דיגיטל ואיקומרס

פנינו לאורטל דיגיטל בעקבות צורך בפניות לסדנאות ולקורסים שלנו. עם אורטל דיגיטל אני מרגישה שיש לנו על מי לסמוך, שיש לנו שותפים לדרך, שאכפת להם מהעסק שלנו כמעט כאילו הוא שלהם. הצוות מנצח על הקמפיינים  בחוכמה, אכפתיות ושירות מעל המצופה. אורטל דיגיטל זו משפחה וגם הרבה צחוקים.

ובמבחן התוצאה – היו הרבה הצלחות לאורך הדרך, בכל זאת אנחנו עובדים יחד 4 שנים! זכורה לי ממש פעם שקידמנו כתבה שאורטל דיגיטל כתבו עבורנו על לריסה גינת ואיך התפתחה השיטה הכתבה הביאה מלא פניות ומילאנו ממש מהר את הסדנאות שלנו.

מעבר לקמפיינים ולאסטרטגיה המצוינת, אם יש משהו שאני יכולה להגיד הוא שאני נהנית כל כך לעבוד עם אורטל דיגיטל! השירות הוא לפני הכל וכל הזמן ניתנת ההרגשה כאילו אנחנו הלקוח היחידי בעולם

למי שמתלבט – אין מה להתלבט, תתחילו הכי מהר שאתם יכולים ולאט לאט תגבירו פשוט לכו על זה! תודו לי אחר כך.

  • גינת חן, מנהלת השיווק במכללת לריסה גינת.

במשך כ-3 שנים פרסמתי לבד בדיגיטל. הצלחתי להביא תוצאות, אבל לא הרגשתי שאני באמת ממצה כל שקל.

הרגשתי שאני חייב לשפר את הביצועים של העסק, למקד את הפרסום תוך דגש על קהלים ספציפיים. ולכן פניתי אל אורטל דיגיטל.

העבודה עם אורטל דיגיטל כוללת תקשורת לא פחות ממדהימה. יש תחושה שהם כל הזמן עם האצבע על הדופק,

יש עם מי לדבר והחומר האנושי הוא מעולה. תענוג לעבוד מולם! ומעבר לכיף בעבודה מולם הם עמדו בכל הציפיות. העסק הגיע למחזורים שלא היו בעבר תוך 3 חודשים בלבד!

אני ממליץ בחום לכל מי שמתלבט – שיעשה סקר שוק. אחרי שיראה שכל החברות האחרות נותנות מחיר טוב יותר הוא פשוט צריך להבין שאצל אורטל דיגיטל יש ערך מוסף של חומר אנושי, תקשורת וזמינות נון סטופ, דיווחים שוטפים פעמיים בשבוע, יחס VIP לכל לקוח, וכמובן שיש תוצאות בסוף החודש!

  • אסף אהרון, הבעלים של "מעושן"
לאחר שבוע בלבד של עבודה עם אורטל דיגיטל הקמפיינים הציפו אותי בלידים והייתי צריך להכניס מערכות אוטומציה, ניהול לקוחות, מדיה וכו' נפח העבודה גדל משמעותית בזכות העבודה הטובה, והלידים האיכותיים שקיבלתי!

בשנה האחרונה הייתה קפיצת מדרגה מטורפת, בעקבות מהלך אסטרטגי מטורף שהחברים ב"אורטל דיגיטל" דאגו לבצע בצורה שרק יכולתי לדמיין ולחלום עליה נרשמו לסדנאות שלנו למעלה מ-850 אנשים בפחות מחודשיים!!! זה כבר חזון אחרית הימים, הם תמיד שואפים לייעל ולדאוג להוריד את מחירי הלידים, לדייק את הקהל, להביא תוצאות ולשפר לשפר לשפר איפה שרק אפשר!

אני באמת לא יודע איך החיים שלי היו נראים בלי "אורטל דיגיטל"! אני ממליץ בחום על כל השירותים ש"אורטל דיגיטל" מציעים, כי מעבר לתוצאות… היחס שתקבלו הוא לא פחות חשוב!

  • שחף אלדר, הבעלים של העסק "מרחקים גדולים בצעדים קטנים"

אנחנו משיגים ללקוחות שלנו תוצאות מדהימות