שיווק מבוסס תוכן

שיווק מבוסס תוכן

התוכן הוא לא המלך... הוא קיסר היקום

האמת היא, שאנחנו שונאים קלישאות וכל הדיבור הזה על "התוכן הוא המלך" נהיה קצת שחוק. אבל, וזה אבל גדול, תוכן טוב ובעיקר – ייצור תדיר של תוכן טוב ורלוונטי לקהלי המטרה היה ונשאר אחד הכלים השיווקיים החזקים ביותר שעסק מסוגל לייצר. אנחנו גם נגלה לכם סוד, שיווק מבוסס תוכן זה לא בדיוק המצאה גאונית של משווקים שנולדו עם כפתור של לייק ביד. תשאלו את דייוויד אוגילבי האגדי שעשה את זה כבר בשנות ה-60.

הבעיה עם שיווק מבוסס תוכן היא, ובכן – התוכן!
 ולא, סרטון שלכם מדברים תוך כדי שאתם מסתובבים בחוף גורדון עם אזניות משתלשלות על הצוואר וזקנים חצי ערומים משחקים מטקות ברקע, או מאמר שהזמנתם באינטרנט מ"כותב תוכן" בשקל תשעים זה ממש לא תוכן.

אז על מה בדיוק אנחנו מדברים?
אנחנו נפשט רגע – תוכן זה כל דרך שבה אתם הופכים את החיים של קהל המטרה שלכם לקצת יותר נעימים, מבדרים, יעילים, טובים יותר מבלי שאתם מבקשים ממנו באופן מיידי משהו בתמורה. זה יכול להיות פוסטים בפייסבוק, מאמרים בבלוג, סרטונים ביוטיוב או גיפים בסטורי, אין נוסחה אחת שמתאימה לכולם.

ומה האתגר שלנו?
לבנות יחד איתכם את אסטרטגיית התוכן הזאת, להבין מה בדיוק יעשה לקהל המטרה שלכם את התחושה הזאת שיש מישהו שאשכרה יודע על מה הוא מדבר בתחום שאתם עוסקים בו, שמוכן לעזור ושכיף לשמוע ממנו ואז להפיץ את כל הטוב הזה, להבין איפה ובאיזו צורה הקהל שלכם רוצה וצריך לקבל את התוכן הזה ולדאוג שזה יגיע לאנשים הנכונים.

ומה אחר כך? על זה כבר נדבר בפגישה, אנחנו לא מתנשקים בפגישה הראשונה 😉

איך אנחנו גורמים לתוכן טוב לייצר לך עבודה

הבנה של הקהל

מי הלקוחות שאנחנו רוצים להביא? איפה הם נמצאים במרחב הדיגיטלי ומה הם מחפשים כשהם נכנסים לשם ולמה.

הבנה של הכאבים

מה הבעיות, הכאבים, הצרכים האמיתיים של קהל המטרה שלנו - לא הברורים אלא דווקא אלו שאי אפשר להסביר מראש במילים (אחרת כבר היו מחפשים את התשובה בגוגל).

בונים את הסיפור

מה אנחנו מסוגלים להגיד לקהל המטרה שייתן לו ערך, ישפר את חייו ויגרום לו להבין בדרכים מעודנות אך מתוחכמות - שהמוצר או השירות שלך הוא הפתרון המושלם עבורו.

מיקום והפצה

זה יכול להיות אצלך באתר, בבלוג חיצוני או באתר מדיה גדול. אפשר לקדם תוכן בפייסבוק, גוגל, אאוטבריין, טאבולה ובמיילים, או בשילוב מושכל של כל הערוצים.

תוצאות!!!

זה מה שמעניין אותנו וסביב זה אנחנו עובדים כל הזמן - להשיג תוצאות בהתאם ליעדים שהגדרנו. יחד איתך נפעל לנתח את התוצאות, להבין מה עובד ומה לא, לחדד את האסטרטגיה ולהמשיך ליעדים הבאים.

רגע, לא לגלול כל כך מהר! בואו נדבר

יש לנו את היכולת לספר את הסיפור שלכם כמו שלא סיפרו אותו מעולם.
פגישה קצרה, נכנסים לעבודה ומהר מאוד תגלו שלא התוכן הוא המלך, אלא אתם