שיווק דיגיטלי מוכוון תוצאות

פרסום ממומן בפייסבוק ובגוגל

שיווק דיגיטלי מוכוון תוצאות

פרסום ממומן בפייסבוק ובגוגל

שילוב קטלני של הבנה שיווקית, מחשבה יצירתית ויכולת טכנית​

אמ;לק: אנחנו מספקי שירותי פרסום ממומן בכל מערכות הפרסום הקיימות (ובעתיד גם בכמה שעדיין לא קיימות). זה אומר שאנחנו עושים גוגל, פייסבוק, אאוטבריין, טאבולה, לינקדאין, מייספייס, מקושרים, אם העסק שלכם יצטרך נעשה גם מוט'קה אם לא תהיה ברירה. אנחנו עושים את זה כבר הרבה שנים, אנחנו ממש טובים בזה ואנחנו נשמח לעשות אם זה גם בשבילכם.

הצוות המגוון והמנוסה שלנו משלב בין הבנה שיווקית עמוקה, יצירתיות מתפרצת, שליטה טכנית פנומנלית במערכות הפרסום ואובססיה בלתי נשלטת למדידת תוצאות מדוייקת.

ועכשיו בקצת יותר מפסקה:

אנחנו עובדים עם כל מערכות הפרסום על בסיס יומיומי, מכירים אותן כמו שאף אחד לא מכיר אותן. הן שם איתנו בקפה של הבוקר וגם בחיבוק ונשיקה לפני השינה (שלנו, הקמפיינים לא ישנים אף פעם, מין קטע כזה). אנחנו מקדישים זמן ומאמץ בשביל ללמוד כל פיצ'ר חדש, כל שינוי וכל עדכון בשביל להמשיך לאתר דרכים חדשות להשיג תוצאות ללקוחות שלנו ואנחנו אפילו נהנים מזה (באמת, לא בקטע מזוכיסטי).

הקטע הוא שהפרסום הדיגיטלי בימינו תלוי ביכולת להשתמש בהצלחה במערכות פרסום שנראות אולי ידידותיות במבט ראשון, אבל אל תתנו לחיוך התמים של צוקרברג ושות' להטעות אתכם –  הדרך לשרוף כסף בפייסבוק, גוגל ושאר מערכות הפרסום היא מהירה יותר מקזינו ממוצע בלאס-וגאס אם לא יודעים בדיוק מה עושים שם.

רק ששליטה טכנית במערכות הפרסום זה ממש לא מספיק

כי בשביל לתחזק פעילות פרסומית מוצלחת צריך לשלב את היכולת הטכנית וההיכרות עם מערכות הפרסום בהבנה עמוקה של קהלי המטרה, קריאייטיב חד ומעטפת אסטרטגית שמתווה את הדרך שבה כל הסיפור הזה משתלב. צריך להבין שיווק, להבין את המקום שהעסק והמותג שלכם נמצאים בו, מה המקום שכולנו רוצים שיגיעו אליו ואיך מגשרים על הפער הזה באמצעות פרסום דיגיטלי מוצלח.

שיווק מתחיל ונגמר בחיבור בין הקהל הנכון, למוצר הנכון בזמן הנכון.

לכל עסק ולכל מוצר קהל ייחודי אחד או יותר אליו צריך להגיע עם המסר שהוא צריך לשמוע בשביל להגיב, להתעניין, לפנות ולהפוך ללקוח. דבר אחד ברור לנו – חשיפות, לייקים, צפיות, קליקים, אימוג'ים, תגובו וגם לידים, כל הבלאגן הזה צריך להיתרגם לשורה התחתונה של העסק שלך.

בקיצור, אנחנו נמצאים פה בשביל שאתם לא תצטרכו להתעסק עם זה
(אלא אם זה הקטע שלכם ואז, מי אנחנו שנתערב? לא שופטים).
ככה שתוכלו להתרכז בדברים אחרים, כמו לתת שירות, לנהל את העסק ולעשות פיתוח עסקי.

אי אפשר להצליח בלי חיבור למספרים ולתוצאות

השירות שלנו אולי מתחיל בדיגיטל – בגוגל ופייסבוק, בסרטונים, באנרים, פוסטים, מודעות וכל הג'אז הזה, אבל הוא ממשיך עמוק לתוך העסק שלכם, לניתוח תוצאות מדוקדק, למעקב הדוק ויומיומי אחרי התוצאות ברצפת המכירה, לפידבק שאנחנו נדרוש ונתעקש לקבל בשביל לעשות אופטימיזציה מדויקת לפעילות הפרסום.

כשאנחנו מדברים על חיבור למספרים אנחנו לא מדברים על ה-CTR והמחיר לקליק.

לא שהם לא חשובים, אבל אנחנו מדברים על היעד שלכם, על היעדים של העסק והצרכים שלו, על מה שנדרש בשביל לייצר הצלחה. לכן אנחנו הולכים לעשות תיאום ציפיות מאוד מפורט בתחילת הדרך, נגדיר מהי הצלחה בפעילות הפרסום, נבין איך מודדים את ההצלחה הזאת ונצא לדרך מוכווני מטרה, עם יעדים ברורים מול העיניים, סכין בין השיניים ועוד קלישאות, אתם יודעים, רעל בעיניים וזה, טוב קצת הגזמנו, בקיצור אנחנו מסתערים על הפעילות בקטע אובססיבי ולא עוצרים עד שזה מצליח.

איך זה עובד אצלנו?

היכרות ומחקר

אנחנו הולכים להכיר את העסק והמוצר שלך יותר טוב מאבא שלך (אלא אם הוא עובד בעסק, ואז תשכח ממה שכתבנו). נלמד לעומק את השוק והמתחרים שלך ונמפה בדיוק את מה שצריך לעשות בשביל לנצח בזירה שבה אתה מתמודד

יעדים ואסטרטגיה

יחד נגדיר את היעדים שאתה מעוניין להשיג בפעילות (חדר ביליארד ופופים במשרד זה יעד לכל דבר!). בהתאם ליעדים נתכנן אסטרטגיית פעולה דיגיטלית מתאימה להשגת היעדים בצורה הטובה ביותר

יוצאים לדרך!

נכין את כל החומרים הנדרשים - קופי מהאגדות, עיצוב מהסרטים, קהלים מהחלל החיצון (אלא אם קהל היעד שלך נמצא דווקא בכדור הארץ), הטמעת כלי מדידה מתקדמים - כל התשתיות שצריך

הקמפיין רץ

עכשיו העבודה האמיתית מתחילה. מעקב ובקרה שוטפים, רענון קריאייטיב, טרגוט ומסרים, כל מה שצריך בשביל להביא תוצאות משובחות לאורך זמן - הכל בתיאום מלא איתך על בסיס יומי

תוצאות!!!

זה מה שמעניין אותנו וסביב זה אנחנו עובדים כל הזמן - להשיג תוצאות בהתאם ליעדים שהגדרנו. יחד איתך נפעל לנתח את התוצאות, להבין מה עובד ומה לא, לחדד את האסטרטגיה ולהמשיך ליעדים הבאים

רגע, לא לגלול כל כך מהר! בואו נדבר

מוכנים לקבל תוצאות שלא הכרתם מהפרסום הדיגיטלי שלכם? 
יאללה, הקפה מתקרר